Bestuur

Voorzitter
Dick Westerveld 0346-569107     voorzitter@golfclubveldzijde.nl
Secretaris
Herpert Trouw 0346-264843     secretaris@golfclubveldzijde.nl
Penningmeester:
Hugo Kramer 0297-255598     penningmeester@golfclubveldzijde.nl
Golfzaken
Ed ter Laare 0297-255722   golfzaken@golfclubveldzijde.nl
Communicatie
Marjolijn Stassen 0297-255350     marjolijnstassen@golfclubveldzijde.nl

Commissies

WECO (wedstrijdcommissie): Chiel Aufenacker weco@golfclubveldzijde.nl

Damescommissie Hermien Blommers damescommissie@golfclubveldzijde.nl

Herencommissie: Ad Maaswinkel herencommissie@golfclubveldzijde.nl

Herenseniorencommissie: Aad Kooijman herensenioren@golfclubveldzijde.nl

Handicap & Regelcommissie Paul Thole hrcom@golfclubveldzijde.nl

Jeugdcommissie Jaap Jan Bulthuis jeugdcommissie@golfclubveldzijde.nl

Redactiecommissie Marjolijn Stassen marjolijnstassen@golfclubveldzijde.nl

Competitiecommissie Bart Weitjens competitie@golfclubveldzijde.nl

Weco Par 3 Cees Vos wecoPar3@golfclubveldzijde.nl

Marshalcommissie Simona Bombarda marshal@golfclubveldzijde.nl

Overige commissies en e-mail adressen:

Ledenadministratie ledenadministratie@golfclubveldzijde.nl
Handicapcommissie handicap@golfclubveldzijde.nl
Vragen over spelregels regelforum@golfclubveldzijde.nl
Automatiseringscommissie (E-Golf4U) computer@golfclubveldzijde.nl
Websitebeheer en onderhoud commissie webmaster@golfclubveldzijde.nl
Jeugdcommissie: jeugdcommissie@golfclubveldzijde.nl
Nieuwe Ledencommissie nlc@golfclubveldzijde.nl
Golf-Bridgecommissie golfbridge@golfclubveldzijde.nl
Advertenties Clubblad advertenties@golfclubveldzijde.nl
Golfschool: golfschool@golfclubveldzijde.nl
Algemene info: info@golfclubveldzijde.nl

 

Laatste nieuws