NGF Starttijden 2018

STARTTIJDEN WEDSTRIJDEN VELDZIJDE NGF-COMPETITIE 2018
 
Datum Veldzijde Team Klasse Poule/holes Wedstrijd Start ochtend/Tee Start middag/Tee Captains Veldzijde
 
Do. 5 april Dames  Senioren 1 1ste M203 / 18 De Merwelanden 1 / De Turfvaert 1 12.00/1 n.v.t Marianne Corman
  Hilversumsche 1 / Almeerderhout 1 13.00/1 n.v.t Tel.: 06-51680904
  marianne.corman44
@gmail.com
 
Vrij. 6 april Heren Senioren 1 1ste P10 / 27 Olympus 1 / Amsterdamse 1 10.30 / 1 13.30 / 10 Tom Brans
  De Purmer 1 / Kennemer 2 11.00 / 1 14.00 / 10 Tel. 06-53292827
  tom.brans@zonnet.nl
 
Vrij. 6 april Heren Senioren 3 4de P46 / 27 Harderwold 1 / Zeewolde 8 10.30 / 10 13.30 / 1 Teun Verkaik
  De Scherpenbergh 4 / Anderstein 3 11.00 / 10 14.00 / 1 Tel.: 06-51402805
  teunverkaik
@hotmail.com
 
Vrij. 13 april Heren Senioren 2 4de P 54 / 27 Zaanse 2 / Ooghduyne 1 10.30 / 1 13.30 / 1 Eric Schiphorst
  Olympus 2 / Heemskerkse 2 11.00 / 1 14.00 / 1 Tel.: 06-51805384
  eric.schiphorst@casema.nl
 
Zo, 15 april Dames 2 2de D226 / 27 De Merwelanden 2 / Cromstrijen 2 10.30 / 1 13.30 / 1 Annelien Lewin
  standaard Groendael 1 / Old Course Loenen 1 11.00 / 1 14.00 / 1 Tel: 06-15097746
  annelien.lewin@live.nl
 
Zo, 22 april Heren 1 3de H221 / 27 Haverleij 2 / Anderstein 3 10.30 / 1 13.30 / 1 Dirk Stibbe
  Bentwoud 2 / Goyer 2 11.00 / 1 14.00 / 1 Tel: 06-25151610
  destip@xs4all.nl
 
Zo, 29 april Heren 1 2de H12 / 36 Efteling 1 / Oosterhoutse 1 9.30/1 13.30 / 10 Robin van Wissen
  standaard Landgoed Bergvliet 1 / De Lage Vuursche 1 10.00/1 14.30 / 10 06-24625058
  robinvanwissen
@outlook.com
 
zo, 29 april Heren 2 2de H114 / 36 De Pan 5 / Kennemer 5 9.30/10 13.30 / 1 Henk Venus
  reserve Hilversumsche 4 / A’Dam Old Course 2 10.00/10 14.30 / 1 Tel.: 06-13651665
  henk.venus
@gmail.com
 
Zo, 6 mei Dames 1 Hoofdklasse D202 / 27 Leeuwenbergh 1 / Oude Maas 1 10.30 / 1 13.30 / 10 Cora Jonkers
  Bentwoud 1 / Haarlemmermeersche 1 11.00 / 1 14.00 / 10 Tel: 0297-262396
  cora@jonkersmail.nl
 
Zo, 6 mei Heren 2 5e H271 / 27 Westfriese 5 / Zaanse 5 10.30 / 10 13.30 / 1 Erwin Meinsma
  Liemeer 4 / Ooghduyne 1 11.00 / 10 14.00 / 1 Tel: 06-55153381
  fam.meinsma@ziggo.nl 
   
STARTTIJDEN WEDSTRIJDEN VELDZIJDE JEUGD-COMPETITIE 2018 – Grote baan
 
Zo. 3 juni Jeugd 1 2de J19 / 36 Goyer 1 / De Hoge Kleij 2 9.00/1 13.00 / 1 Jaap Jan Bulthuis
Ochtend: 18 holes stableford Old Course Loenen 1 / Almeerderhout 5 10.00/1 14.00 / 1 Tel.: 06-50607070
Middag: 18 holes Singles jaapjanbulthuis
@hotmail.com
 
Zo. 3 juni Jeugd 2 1ste J112 / 18 De Purmer 1 / Spaarnwoude 2 9.00/1 n.v.t. Jaap Jan Bulthuis
Ochtend: 18 holes stableford De Noordhollandse 1 / Rozenstein 1 10.00/1 n.v.t. Tel.: 06-50607070
  jaapjanbulthuis
@hotmail.com
     
STARTTIJDEN WEDSTRIJDEN VELDZIJDE C-COMPETITIE 2018 – Par-3 baan
 
Vr. 30 maart C-mixed 2 2de C508 / 36 Ockenburgh 3 / Soestduinen 2 9.30/1 13.00 / 1 Nel Lindeman
Ochtend: 18 holes Foursomes Groen-Geel 5 / Marienweide 2 10.30/1 14.00 / 1 Tel.: 06-18118005
Middag: 18 holes Singles nlindemanster@gmail.com
 
Vr. 6 april C-Dames 1 2de C561 / 18 Groen-Geel 2 / Ookmeer 4 9.30/1 n.v.t. Monique Nijman
Ochtend: 18 holes Foursomes Zeegersloot 3 / Oegstgeester 3 10.30/1 n.v.t. Tel.: 06-53933353
Middag: 18 holes Singles monique
@hoevelandzicht.nl
 
Vr. 13 april C-mixed 1 2de C507 / 36 Groen-Geel 4 / Voorschotense 2 9.30/1 13.00 / 1 Els Wennekers
  AMVJ 1 / Duinzicht 4 10.30/1 14.00 / 1 Tel: 06-28997907
  M.Vermeulen-ao7@kpnplanet.nl
     
STARTTIJDEN WEDSTRIJDEN VELDZIJDE JEUGD-COMPETITIE 2018 – Par-3 baan
 
Zo. 10 juni Jeugd 1 Par-3 18 holes Hoofdklasse J503 / 18 Zeewolde 1 / De Nunspeetse 1 10.00/1 n.v.t. Jaap Jan Bulthuis
Ochtend: 18 holes stableford De Batouwe 1 / Welderen 1 10.30/1 n.v.t. Tel.: 06-50607070
  jaapjanbulthuis
@hotmail.com
 
 NB: Startijden kunnen tussentijds (tot 2 weken voor de start van de competitie) worden aangepast.

 

Laatste nieuws