Overzicht data en teams competitie 2019

Datum Team aantal holes
starttijden
ochtend / middag
1e start 2e start
Zondag 31
maart
Dames 1 GB 27 holes
10.30 / 13.30
Eindhovense 1
The Duke 1
Oude Maas 1
Princenbosch 1
Zondag 7 april Heren 1 GB 36 holes
9.00 / 13.30
Olympus 1
Heiloo 1
De Texelse 1
Westfriese 1
Zondag 7 april Heren 1 GB 27 holes
10.30 / 13.30
De Haar 1
De Goyer 2
GVN 3
Zeewolde 3
Zondag 14 april Heren 2 GB 27 holes
10.30 / 13.30
Hilversumse 3
De Goyer 4
Old Course Loenen 1
Dronten 1
Zondag 14 april Dames 2 GB 27 holes
10.30 / 13.30
ANWB golf 1
Zeegersloot 2
Rozenstein 2
Waterlandse 1
Vrijdag 19 april Team 1 Par 3 36 holes
9.00 / 13.30
Almeerderhout 3
’t Jagerspaadje 3
Mariënweide 2
KLM 3
Donderdag 2 mei Dames
senioren 1 GB
18 holes
11.30
Rijswijkse 1
Oogduyne 1
Almeerderhout 2
Hilversumse 1
Vrijdag 3 mei Team 2 Par 3 36 holes
9.00 / 13.30
Veldzijde 2
Gooise 3
Vijf Margen 3
AMVJ 1 *
(* vriendschappelijke wedstrijd, uitslag telt niet mee in de poulestand)
Donderdag
9 mei
Dames
senioren 2 GB
18 holes
11.30
Old Course
Loenen 1
De Haar 1
Rozenstein 1
Rijswijkse 2
Vrijdag 10
mei
Heren
senioren 1 GB
27 holes
10.30 / 13.30
Goyer 4
De Pan 4
Waterlandse 1
Westfriese 2
Vrijdag 10
mei
Heren
senioren 2 GB
27 holes
10.30 / 13.30
Rijswijkse 2
Houtrak 6
De Haar 2
Amelisweerd 3
Zondag 12
mei
Heren 2 GB 36 holes
9.00 / 13.30
De Pan 5
Rozenstein 3
Houtrak 5
Kleiburg 2
Zondag 23 juni Jeugd team 1
GB
18 holes
11.30
Westerpark 2
Amsterdamse 1
Kleiburg 1
Rijswijkse 2
Zondag 7
juli
Jeugd team 1
P3
18 holes
11.30
De Batouwe 2
Andestein 1
Almeerderhout 1
De Nunspeetse 1

Contactpersonen

Team Poule Captain E-mail Telefoonnummers
D1  – 27 D201 Cora Jonkers cora@jonkersmail.nl 06 29413815
D2  – 27 D236 Monique Suters moniquesuters@kpnmail.nl 06 36153645
DS1  – 18 M201 Margriet Kemperman margriet.kemperman@ziggo.nl 06-15106635
DS2 – 18 M217 Clazien vd Bosch oma_sjors@me.com 06-12526889
H1 – 36 H17 Jan van der Wal janwal1965@gmail.com 06-27052185
H2 – 36 H115 Henk Venus henk.venus@gmail.com 06-13651665
H1 – 27 H232 Dirk Stibbe destip@xs4all.nl 06-25151610
H2 – 27 H252 Erwin Meinsma fam.meinsma@ziggo.nl 06-55153381
HS1 – 27 P64 Eric Schiphorst eric.schiphorst@casema.nl 06-51805384
HS2 – 27 P60 Teun Verkaik teunverkaik@hotmail.com 06-51402805
Par 3  
C-Mix 1 – 36 C507 Marcel Buyink marcelbuyink@gmail.com 06-51385005
C-Mix 2 – 36 C509 Els Wennekers m.vermeulen-ao7@kpnplanet.nl 06-28997907
Jeugd        
Jeugd  – 18 J125 Jaap-Jan Bulthuis jeugdcommissie@golfclubveldzijde.nl 06-50607070

 

 

STARTTIJDEN WEDSTRIJDEN VELDZIJDE NGF-COMPETITIE 2019
 (Tabelbreedte op 995 instellen)
Datum Veldzijde Team Klasse Poule/holes Wedstrijd Start ochtend/Tee Start middag/Tee Captains Veldzijde
GROTE BAAN:
Zo. 31 mrt Dames  1-27 holes hfd D201 Eindhovensche1/Oude Maas1 10.30/1 13.30/10 Cora Jonkers
  The Duke1/Princenbosch1 11.00/1 14.00/10 06-29413815
  cora@jonkersmail.nl
Zo. 7 apr Heren 1-27 holes 3e H232 De Haar1/Goyer2 10.30/1 13.30/1 Dirk Stibbe
GVN3/Zeewolde3 11.00/1 14.00/1 06-25151610
destip@xs4all.nl
Zo.  7 apr Heren 1-36 holes 2e H17 Olympus1/Heiloo1 09.00/1 13.30/10 Jan van der Wal
  De Texelse1/Westfriese1 09.30/1 14.00/10 06-27052185
janwal1965@gmail.com
Zo. 14 apr Dames 2-27 holes 3e D236 ANWBgolf1/Zeegersloot2 10.30/1 13.30/10 Monique Suters
  Rozenstein2/Waterlandse1 11.00/1 14.00/10 06-36153645
  moniquesuters
@kpnmail.nl
Zo. 14 apr Heren 2-27 holes 4e H252 Hilversumsche3/Goyer4 10.30/10 13.30/1 Erwin Meinsma
Old Course Loenen1/
Dronten1
11.00/10 14.00/1 06-55153381
fam.meinsma@ziggo.nl
Do. 2 mei Dames 1 Sr. 18 holes hfd M201 Rijswijkse1/Oogduyne1 12.00 nvt Margriet Kemperman
Almeerderhout2/
Hilversumsche1
13.00 nvt 06-15106635
margriet.kemperman
@ziggo.nl
 Do.  9 mei  Dames 2 Sr. 18 holes 2e  M217 Old Course Loenen1/
De Haar1
12.00 nvt Clazien van den Bosch
  Rozenstein1/Rijswijkse2 13.00 nvt 06-12526889
oma_sjors@me.com
Vr. 10 mei Heren 1 Sr. 27 holes 4e P64 Goyer4/De Pan4 10.30/1 13.30/10 Eric Schiphorst
  Waterlandse1/Westfriese2 11.00/1 14.00/10 06-51805384
eric.schiphorst
@casema.nl
Vr. 10 mei Heren 2 Sr. 27 holes 4e P60 Rijswijkse2/Houtrak6 10.30/10 13.30/1 Teun Verkaik
De Haar2/Amelisweerd3 11.00/10 14.00/1 06- 51402805
  Teunverkaik
@hotmail.com
Zo. 12 mei Heren 2-36 holes 2e H115 De Pan5/Rozenstein3 09.00/1 13.30/10 Henk Venus
  Houtrak5/Kleiburg2 09.30/1 14.00/10 06-13651665
henkvenus
@gmail.com
PAR3:
Vr. 19 apr C-mixed 1- 36 holes 2e C507 Almeerderhout3/
’tJagerspaadje3
09.30 13.00 Marcel Buyink
  PAR3 Marienweide2/KLM3 10.30 14.00 06-51385005
  marcelbuyink
@gmail.com
Vr. 3 mei  C-mixed 2- 36 holes  2e  C509 Gooise3/AMVJ1 09.30 13.00 Els Wennekers
  PAR3 Veldzijde2/Vijf Margen3 10.30 14.00 06-28997907
  m.vermeulen-ao7
@kpnplanet.nl
 JEUGD:
 
 Zo. 23 jun Jeugd 18 holes 3e J125 Westerpark2/Amsterdamse1 09.00/1 nvt Jaap- Jan Bulthuis
  Kleiburg1/Rijswijkse2 10.00/1 nvt 06-50607070
  jeudgcommissie
@golfclubveldzijde.nl
 Zo. 20 jul C-jeugd 18 holes PAR3 hfd J501 De Batouwe2/Anderstein1 10.00/1 nvt Jaap-Jan Bulthuis
 

Almeerderhout1/

De Nunspeetse1

10.30/1 nvt 06-50607070
  Jeugdcommissie
@golfclubveldzijde.nl
 NB: Startijden kunnen tussentijds (tot 2 weken voor de start van de competitie) worden aangepast.

 

 

 

 

Laatste nieuws