Overzicht data en teams competitie 2020

STARTTIJDEN WEDSTRIJDEN VELDZIJDE NGF-COMPETITIE 2020 – overzicht voor webside Veldzijde
 
Datum Veldzijde Team Klasse Poule/holes Wedstrijd teams Start ochtend/Tee Start middag/Tee Captains Veldzijde
18 holes baan
Zondag Dames 2 27 holes 3e D239 De Lingewaelse 2 – De Haar 1 10.30/10 13.30/1 Monique Suters
05 04 2020 Nieuwegeinse 1 – Andestein 3 10.30/10 13.30/1 Monique.suters@kpnmail.nl
06 – 36153645
Zondag Heren 2 27 holes 2e H259 Olympus 5 – de Noord Hollandse 3 10.30/1 13.30/10 Peter van Dis
05 04 2020   ANWB 2 – Old Course Loenen 2 11.00/1 14.00/10 pet.dis@hetnet.nl
  06 – 22517461
Donderdag Dames  Senioren 2 2e M214 De Koggen 2 – A’dam Old Course 1 12.00/1 nvt Clazien van den Bosch
23 04 2020 18 holes Veldzijde 2 – Nieuwediep 1 13.00/1 nvt oma_sjors@me.com
06 – 12526889
vrijdag Heren Senioren 2 5e P72 De Haar 5 – Westfriese 3 10.30 / 1 13.30 / 1

Teun Verkaik

 

24 04 2020 27 holes Zeegersloot 5 – Leeuwenbergh 5 11.00 / 1 14.00 / 1 06 – 51402805
teunverkaik@hotmail.com
 
Zondag Heren 1 36 holes 2e H220 De Haar 1  – Waterlandse 1 9.00 / 1 13.30 / 1 Remco Warlicht
26 04 2020 Capelle ad IJssel 1 – Olympus 1 9.30 / 1 14.30 / 1 Remco@warlicht.nl
06 – 12053291
 
Zondag Dames 3 27 holes 3e D230 Hilversumse 1 – Zwolle 2 10.30 / 1 13.30 / 10 Anique Jansen
26 04 2020 Emmeloord 1 – Dorhout Mees 1 11.00 / 1 14.00 / 10 asja178@hotmail.com
  06 – 20409323
 
Donderdag Dames senioren 1 Hoofd M204 Engelenburg 1 – Almeerderhout 1 12.00 / 1 nvt Thea Moen
30 04 2020 18 holes De Turfvaert 1 – Rijswijkse 1 13.00 / 2 nvt Ktm2619@gmail.com
  06-13167287
 
Zondag Dames 1 27 holes hoofd D204 Wouwse Plantage 1 – Andestein 1 10.30/10 13.30/1 Cora Jonkers
03 05 2020 Leeuwenbergh 1 – Princenbosch 1 11.00/10 14.00/1 cora@jonkersmail.nl
  06 – 29413815
Zondag Heren 1 27 holes 2e H220 Zeegersloot 1 – Heemskerkse 3 10.30/1 13.30/10 Peter Openneer
03 05 2020 Bentwoud 1 – Andestein 1 11.00/1 14.00/10 peter@drpadvies.nl
  06 – 53179250
 
vrijdag Heren senioren 1 4e P63 Oogduyne 1 – Spaarwoude 3 10.30/1 13.30/1 Bart Weitjens
08 05 2020 27 holes Haarlemmermeerse 4 – Westfriese 2 11.00/1 14.00/1 bart@weitjens.com
  06-55537600
 
Zondag Heren 3 27 holes 4e H260 Rosendaelse 4 – Goyer 3 10.30/1 13.30/10 Marc Jordan
10 05 2020 Heelsum 3 – Liemeer 3 11.00/1 14.00/10 mjordan@xs4all.nl
    06 – 51169758
PAR3 baan
 vrijdag C mixed 1 C 508 Wageningse 2 – Gooise 1 9.00/1 13.30 / 1 Marcel Buyink
24 04 2020 36 holes Soestduinen 2 – Vught 1 9.30/1 14.30 / 1 marcelbuyink@gmail.com
06 – 51385005
vrijdag C507 Duinzicht 3 – Vijf Margen 3 9.00/1 13.30 / 1 Shemay Leeuwenburgh
17 04 2020 Voorschotense 2 – Mariënweide 2 9.30/1 14.30 / 1 p.leeuwenburgh@planet.nl
  06 – 55735676
 
 NB: Startijden kunnen tussentijds (tot 2 weken voor de start van de competitie) worden aangepast.

 

Contactpersonen

 team captain mailadres telefoon
heren 1/36 Remco Warlicht Remco@warlicht.nl 06-12053291
heren 1/27 Peter Openneer peter@drpadvies.nl 06-53179250
heren 2/27 Peter van Dis pet.dis@hetnet.nl 06 22517461
heren 3/27 Marc Jordan mjordan@xs4all.nl 06-51169758
heren senioren 1 Bart Weitjens bart@weitjens.com 06-55537600
heren senioren 2 Teun Verkaik teunverkaik@hotmail.com 06-51402805
dames 1/27 Cora Jonkers cora@jonkersmail.nl 06-29413815
dames 2/27 Monique Suters moniquesuters@kpnmail.nl 06-36153645
dames 3/27 Anique Jansen asja178@hotmail.com 06-20409323
dames senioren 1 Thea Moen – van der Laarse ktm2619@gmail.com 06-13167287
dames senioren 2 Clazien van den Bosch oma_sjors@me.com 06-12526889
C-mixed 1 Marcel Buyink marcelbuyink@gmail.com 06-51385005
C-mixed 2 Shemay Leeuwenburgh p.leeuwenburgh@planet.nl 06-55735676

 

 

 

 

 

 

 

Laatste nieuws